| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mai intrima (cred) Pot sa-mi decalotez penisul complet dar cand ating capul penisului ma deranjeaza dar e suportabila, in timpul sexului va fi o problema? Sau se va obisnui penisul cu atingerile? Toate cele bune!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu timpul va dispare sensibilitatea exagerat de mare prezenta in prezent. Poti grabi acest proces de ''desensibilizare'' prin atingerea suprafetei glandului zilnic cat mai des si cat mai mult timp, posibil.
Succes. Multa sanatate!

| JonelKoyosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ok deci nu ar fi o problema asa mare! Multumesc de raspuns

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu doar se va obișnui, ci va cere din ce în ce mai multe!winking