| Proton a întrebat:

Salut, are cineva ''Ghidul de Texting 2.0'' a lui Taher Sonu de la Arta Seductiei? Stiu ca cinstit ar fi sa il cumpar, dar nu am bani momentan, as fi recunoscator. Am multe produse din aceeasi gama de oferit in schimb.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Imi pare rau sa-ti spun, dar e cam greu de crezut ca cineva care a platit 130 de lei pe o carticica o va oferi si altora pe gratis.

| Proton explică (pentru dullcat):

Am si eu multe de dat la schimb din aceeasi gama happy

| dullcat a răspuns (pentru Proton):

Inteleg.Mna, poate ai mai mari sanse daca postezi pe un grup de Facebook? Vezi si tu.Sau poate pe un forum dedicat doar subiectului de seductie.