| GeorgeGabriel a întrebat:

As vrea sa discut cu o fata... dar nu stiu ce subiecte de discutii sa am. Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| Camy333 a răspuns:

Heeei! Uite, ai putea sa o intreb ce lucruri ii plac ei, sa deschizi subiecte comune si incearca sa o faci sa rada, sincer fetelor le plac baietii amuzanti

| neutrino a răspuns:

De obicei nimeni nu se baga in vorba cu cineva daca nu are nimic de spus. Daca totusi dorinta aceasta a ta este foarte mare, atunci povesteste-i fetei despre interesanta ta viata, dar ai mare grija, nu-i spune totul intr-o zi, ci fa din viata ta un serial: fata va fi tare incantata!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Intreab-o care a fost cea mai mare nazbatie pe care a facut-o, cea mai tare excursie in care a fost, ce carti citeste, care este pasajul ei preferat din cartea ceea, daca ar fi un animal, care ar fi acela apoi incepe sa o tachinezi(doar daca stii unde si cand sa plasezi cuvintele) in legatura cu acel animal, te descurci tu. Succes!

| RexCuParuCret a răspuns:

Absolut totul poate fi un subiect de discutie ma refer ca puteti discuta incepand de la mici probleme pana la viata voastra etc...

| barbutxxx a răspuns:

Incearca sa afli ce ii place si sa vorbiti de acel lucru sau acele lucruri.

| Cupcake a răspuns:

Pai ati putea incepe discutand de lucruri efectiv banale, nu stiu exact, seriale ceva... si dupa discutia va trece de la sine la lucruri mai interesante.

| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

Intreab-o ce pasiuni are, in caz ca tu nu i le stii, si incearca sa abordezi discutii pe acea tema, pune-i diverse intrebari despre hobby-urile ei ei poate o sa mearga. Succes!

| AlexCelCurios a răspuns:

Cântă aşa: haide curvulito dă din fund pentru bacşiş