| DenisGF1235 a întrebat:

Salut!
As vrea sa va intreb ceva.
Imi place mult de o fata din clasa si nu stiu cum sa o fac sa ma placa si ea. Eu i-am zis ca o plac dar ea m-a respins.
Am nevoie de ajutor rapidd!

Sunt in clasa a 6-a

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Prea devreme i-ai spus ca o placi. Edte normal sa te respinga acum. Mai asteapta cativa ani 2-3 si atunci poti sa-i repeti intrebarea de acum. Poate atunci vrea sa fiti prieteni cu adevarat.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Treci la alta, a spus foarte clar ca nu e interesata!

| Rux04 a răspuns:

Bună. Dragoste cu sila nu se poate. Dacă ea te-a respins nu ai cum să o forțezi. O să întâlnești cândva jumătatea. Toate la timpul lor,

| elennax a răspuns:

Nu ai ce face. Cand o persoana nu e interesata nu o sacai.

| Alexutzul888 a răspuns:

Cea mai mare prostie ai facut, iar asta iti spune cineva care a trecut prin multe refuzuri. Un sfat de la mine e sa incetezi sa iti mai exprimi sentimentele fata de fete pana cand nu e ceva intre voi. In loc sa ii spui ca iti place de ea, mai bine iesi cu ea si va distrati si toate alea.

| ovreaupemata a răspuns:

A zis ca nu e interesat de tine