| MariusOlteanu a întrebat:

Salut, astăzi am facut sex cu iubita mea. La început ne-am excitat, la mine a apărut lichidul preejaculativ, l-am sters cu mana de pe penis, după m-am dus la baie si m-am spălat pe mâini si pe penis cu sapun. Apoi am desfăcut un prezervativ, durex classic, l-am pus pe penis, apoi l-am scos pentru că nu reușeam să îl pun până la baza. Apoi mi-am pus altul, acesta în regulă. Am băgat două degete în vaginul ei, apoi am intrat. După câteva minute, am verificat dacă s-a intamplat ceva cu prezervativul, nimic nu s-a intamplat. După, ca sa fiu sigur, am pus din nou altul si am atins putin lichid preejaculativ, eu cred ca s-au distrus spermatozoizii, pentru că prezervativul este tratat cu spermicid. Apoi, i-am pus putin un deget si dupa am intrat din nou. În final, mi-a spus că o doare, pentru ea fiind prima oară, si ca nu mai vrea sa o faca, am inteles, am scos prezervativul, le-am pus pe toate intr-un șervețel și după le-am aruncat. Acum, după o lungă povestire..., as dori sa va intreb daca este vreun risc sa ramana... multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există, dar înainte de a face sex studiază impreună cu ea articole legate de sarcină, ca vad ca esti "expert", pui întrebările după ce o f.ți, pune le înainte de a face sex cu ea si căutati amîndoi articole sarcină, cum sa fac sex protejat, voi habar nu ave ti sa face ti sex, sunte ti panicati amîndoi, ca sa existe o sarcină ea fata trebuie sa fie in perioada fertilă sa aiba un ciclu menstrual regulat adica fix pe aceeasi dată in fiecare lună, nu intr o luna i vine pe 10 si luna viitoare sa i vina pe 30 sau deloc, si sarcina se formeaza numai daca tu ai ejaculat in ea in vaginul ei fara prezervativ fara sa te speli după lichidul preejaculator, altfel NU se formeaza nicio sarcină, voi doi ce varsta ave ti.

| mihai69 a răspuns:

Da, există riscul să rămână la fel de nepenetrată. Și la fel de bună cunoscătoare într-ale sexului protejat.

| sofisis a răspuns:

Prezervativele contin spermicide? De cand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am băgat două degete în vaginul ei, apoi am intrat"
"Apoi, i-am pus putin un deget si dupa am intrat din nou." ooo viata asta rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat