| Alexandra_2116 a întrebat:

A folosit cineva relax and tone? ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Mauve a răspuns:

Da, il folosesc de o luna dar nu se vad rezultatele, stiu si eu poate dupa mai mult timp se vor vedea. Oricum numai are puterea pe care o avea la inceput (cand l-am luat nu puteam sa-l folosesc la maxim pentru ca era prea tare, iar acum numai la maxim il folosesc).Sa ai grija ca, daca te dai cu el sa il tii drept, sa nu il apleci pentru ca din cauza puterii s-ar putea sa iti faci niste zgarieturi urate cu marginea.

| Mixii a răspuns:

Eu il folosesc de :-s ma putin de o luna si nu.l folosesc chiar zilnic si e chiar bun. rezultatele chiar se vad thinking acum nu stiu depinde de organism :d

| dana7777 a răspuns:

Da am folosit si este bun da rez. bune :*
MERITAlove struck

| ღKittyღ_1281 a răspuns:

O prietena de-a mea are si este foarte incantata de el

| Alexandra_2116 explică:

Apropo...am vazut ca preturile difera mult.de la 60-pana la 200 ron, toata lumea spune ca sunt originale, voi ce credeti? ma intereseaza unul si nu ma pot hotari

| Mumusik_6901 a răspuns:

Eu. si e f bun in ceea ce priveste duredile mele de spate