| Michael6996 a întrebat:

Ati folosit careva Relax & Tone?
Ce parere aveti si care au fost rezultatele obtinute? In ce perioada ati avut rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Da,este destul de eficient dupa 2-3 saptamani, 30 de minute in fiecare seara...eu l'am folosit cu un gel pentru ca ma iritam...Cred ca merita incercat.Nu stiu sa iti spun exact dar schimbarea se vedea cu ochiul liber

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Eu am folosit(nu prea mult).Dar mama isi da zilnic cu el spune ca a mai slabit dar mie nu mi se pare. Burta sa zicem ca este putin mai tare si numai este cazuta este ca un muschi.Acela este doar un aparat de mesaj nu de slabit dupa parerea mea.
Vei vedea rezultatele dupa o luna.
Pa, pa!