| Anonimul3315 a întrebat:

Auziti cum imi dau seama ca o fata ma place? La scoala banca mea e langa banca unei fete si a inceput sa-mi placa de fata aia da nu sunt 100% ca ea ma place.Atunci cand vorbesc cu ea rade, atunci cand ne uitam ochi in ochi amandoi zambim.Mereu vine la mine acasa ca sa mergem impreuna la scoala.Credeti ca ma place ca eu cred ca eu am prima dragoste.Deci din ce am zis despre ea credeti ca ma place? Eo ma port mereu frumos cu ea. Funditabig grin.

3 răspunsuri:
| Madyupsik a răspuns:

Daca iti atrage macar putina atentie inseamna ca te place. Dar tu acum ar trebui sa o ei mai repijor, spune-i ce simti pentru ea, si vezi comportate ca un tip de treaba atunci, sigur la fi a ta.
Bafta

| zaharelstef a răspuns:

Zic si eu o parere dc nu o inviti u in oras si daca vezi ca se prefigureaza un raspuns negativ..nu. atunci o dai si u in diverse ii zici ceva de gen bine atunci eu si x, y, z o sa mergem fara tine in orasi stii sai dai impresia ca de fapt u o invitai la o esire in oras cu gasca de preteni stii bine daca zice da inseamna ca ai o intalnire daca zice nu inseamna ca o sa iesi cu gasca si ea o sa ramana pe dinafara dar u oricum nu cazi rau pentru ca oficial nu o sa fii refuzat si iti ramane orgoliul neatins ..supces si sper sa aplici schema asta crede-ma daca aveam scheme din aste ii bateam si pe italieni si pe francezi la fotbal

| Nervion a răspuns:

Uite frate nu prea stiu eu multe dar posibil ca te placept ca va intelegeti bine continuawinking