| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti. azi am primit un messaj cu vodafone live si mms, am dat confirmare. si spune ca am 250mb gratis prima luna. si ca pe urma trebuie sa platesc 4 euro. cum pot dezactiva aceasta optiune? a fost un mesaj si am dat confirmare si zice ca s-a activat aceea optiune. m-am uitat la *100# si zicea ca este activata optiunea 250mb, acum apare toate serviciile 250 mb, mms si internet pe mobil INACTIV. S-a dezactivat extraoptiunea? sau trebuie sa platesc luna viitoare 4 euro? cum pot sa scap de asta? cum pot fii contactat de un operator vodafone?

1 răspuns:
| Cristinik_7554 a răspuns:

Pai dk uh ai abonament cand te duci sa.l platesty ii sp sa.ti dezactiveza netukiss