| pageup a întrebat:

Salut/buna, am o dilema destul de mare sad. Unei tipe ii placea destul de mult de mine, cu timpul si eu am inceput sa o plac totul mergea bine si frumos intre noi 2 pana cand am avut o scurta perioada de timp (1 saptama) in care nu am vorbit. Dupa ce se termina aceasta saptamana BANG! se cupleaza cu un alt baiat. Dupa chestia asta am zis ca nu mai are rost sa vorbesc cu ea.A trecut 3-4 saptamani de atunci si ea inca ma priveste cu niste ochi calzi, imi da comentarii pe facebook gen "frumos :X:X :*

6 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

,,Unei tipe ii placea destul de mult de mine, cu timpul si eu am inceput sa o plac...,, si mie mi-a placut de un baiat dar la inceput lui nu ii palcea de mine si cu timpul a inceput sa ii placa dar eu ma saturasem sa ii arat ca il plac si el nimic.
poate ca si ea s-a saturat sa stea dupa tine. daca a vazut ca tu nimic nimic atunci sa decis sa te uite. (si eu am facut asa, 3 ani ma intelegeam super bine cu el dar el tot nimic si m-am cuplat cu cineva si incet incet a inceput sa recunoasca dar de prea tarziu, acum sunt cu cineva si nici macar nu mai vorbim) deci si tu esti gelos. vazand ca fata de care iti place sa decis sa nu mai stea dupa tine, ai devenit geloswinking
mai sunt unii baieti carora nu le place sa stie ca fata pe care o aveau la picioare e cu altul.
aaa...si ultima parte cu privitul cu ochii calzi. poate vrea sa va mai intelegeti bine dar doar ca amici si e normal sa te cam priveasca asa, doar ai insemnat ceva. si eu il privesc cu niste ochi calduti pentru ca a insemnat ceva pentru mine si nu pot fi asa indiferenta. dar noi nici amici nu mai suntem. dar asta e. viata merge mai departe.
P.s.: parerea mea. tu decizi ce vei face in continuare.winking

| quickly a răspuns:

Naspa cam in asa ceva eram si eu...

| cristina_2603 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea. chiar daca ti-e greu,ramai indiferent!
incearca sa-i explici ca daca ea nu te-a mai vrut,desi trecuse doar o saptamana de cand nu ati mai vorbit, tu nu esti "roata de rezerva"
si ca poate ai avut si tu o problema, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te schimbe ca pe o "bluza".
sfatul meu e sa ramai indiferent, chiar daca ti-e greu, arata-i ca asa cum ei nu i-a pasat de sentimentele tale, nici tie nu-ti mai pasa de eawinking
succes

| cookyeh a răspuns:

E copil 100% daca face asemenea lucruri, fac pariu ca (, ) cu asa numitul ei prieten nu s-a sarutat niciodata.

| pageup explică (pentru cookyeh):

Din pacate s-a intamplat chestia asta sad

| pageup explică (pentru cookyeh):

Din pacate s-a intamplat chestia asta sad