| NobeneBre a întrebat:

Hei.Îmi place de un baiat de 18 ani,înainte cu doua săptămâni ma plăcea şi el dar, avea o iubită.Mi-a zis sa mai astept.El avea incredere in ea si mi-a zis că pot vorbi cu ea deoarece nu se v-a despartii de el.Aşa am facut; i-am pus cateva întrebari simple si am vorbit frumos cu ea.A doua zi dimineaţa el s-a întalnit cu ea si i-a zis chestia asta.El acum spune ca ma urăşte ca din cauza mea cica s-a desparţit de el.I-am zis că nu am vrut să se despartă de el dar nu mă crede.Ce sa fac sa îi recaştig increderea.Mentionez ca sunt topita dupa el, si nu mai pot.

7 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns:

Pff...

| NobeneBre explică (pentru Anonima0000000000):

?

| NobeneBre explică (pentru Anonima0000000000):

Ce e?

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru NobeneBre):

Este compilcat!

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru NobeneBre):

Fara suparare esti cam prostuta daca stai dupa coda lui!

| Voidwithin a răspuns:

Pai el ti-a dat permisiunea sa vorbesti cu ea si nu inteleg de ce ar arunca acuma cu piatra in tine.
Te-ai comportat super ok, dar intelege ca pentru el e mai greu(poate o fi si mai depresiv de fel).
Ai rabdare se vor rezolva de la sine mai ales daca nu e vina ta.
Acum el trebuie sa analizeze situatia si sa vada ce face mai departe.

| FlorinIsc a răspuns:

Esti cam fraiera daca stai dupa ala. laughing Trebuie sa gandesti logic, orice barbat care iti zice sa astepti sau e dispus sa isi paraseasca iubita pentru tine, intr-o zi te va parasi si pe tine pentru alta. Atat am avut de spus, acum e treaba ta daca iti place genul asta de baiat.