| rila a întrebat:

Salut.
Care ati fost la masaj erotic? Se merita banii? E adevarat ca fetele de acolo iti propun dupa masaj, sa-ti faca sex oral?
Chiar vreau sa incerc sa vad cum e masajul. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Sal. nu am fost personal, dar cunosc pe un prieten. daca salonul de masaj e bine "dotat", adica cu tot genul de fete, de la inalte la minione, de la cele blonde la brunete, si sa aiba experienta in domeniu, e ok. ai de unde alege si ce fantezie vrei. chiar si cu 3 fete odata. dupa, nu am auzit asa ceva, dar le poti "propune" u ceva, le intrebi ce fac dupa ce termina tura si daca au kef de ceva anume.winking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deniisze a răspuns:

Daca tu vrei sa dai atatia bani pentru asa ceva... Bafta!