| Intelligence a întrebat:

Cateva persoane mai stiu povestea :d sper sa va gasesc pe voi, dar astepti si de la altii cat mai multe pareri. Dau fundita :d! Deci :. acum 1 saptamana eu si prietenul meu am incheiat o relatie de 9 luni, pe niste motive pe care eu nu le voi intelege nikiodata : ne vedem in weekend la vreo 2 saptamana ( 40 de km intre noi)... faza e ca nu are masina, lucreaza si nu castiga destul sa`si poata lua. in fine. e ff.confuz.zice ca ne e f.greu daca ramanem impreuna, insa inainte sa ne desp. l`am intrebat " Daca ar fi sa te iei dupa sentimente, ai mai fi cu mine" si a zis "Da" happy. sadsad. el lukreaza de dimineata pana seara la 23.sad. De obicei intra pe mess doar pentru mine. ca nu are cu cine altcineva sa vbeascahee hee. si aseara a intrat pe mess.( n`a mai intrat de duminica). si a intrat si pe mine. m`a intrebat ce fac.si la sfr chiar mi-a zis si " te pup" ( nu ne ziceam ). Credeti ca acum si-a clarificat sentimentele. ca mai vrea sa fie cu mine`?
P. s. : eu sunt prima lui iubire, iar el e prima mea iubire. e de neuitat ce am trait impreuna. Credeti ca se mai gandeste la mine`?sad.
Are o perioada tare naspa si acas si la servici. nu cred ca a incetat sa ma iubeasca. dar nu pot intelege dc nu a vrt sa-i fiu alaturi in calvarul asta. dc m`a lasat singura. ce parere aveti? :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, eu cred ca problemele prin care trece il fac asa confuz. De fapt baietii vor singuri sa isi rezolve problemele. Consider ca dupa ce se va clarifica situatia lui acasa si la servici, veti fi din nou impreuna. Sa nu pui la indoiala dragostea lui, cred ca te iubeste sincer. Te sfatui sa nu-l sacai in perioada asta cu intrebari de tipul ''Ma mai iubesti?/Te gandesti la mine?" s.a.m.d., fii alaturi de el, sustine-l, expune-ti parerea si el va intelege cat de mult tii la el si ca te preocupa si pe tine ce-l doare... Sper sa iasa bine la voi! Bafta si iubire!

3 răspunsuri:
| alexanelly a răspuns:

Buna, eu cred ca tine la tine si nu a vrut sa te implice in problemele lui, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa clarificati asta.banii se pot face oricand dar iubirea odata pierduta nu se mai recapata asa usor. Pupici

| gogonica a răspuns:

Parerea mea este ca din cauza problemelor s-a despartit de tine...am trecut si eu prin asa ceva. apoi o sa se intoarca la tine deoarece tine la tinehappy si e doar alegerea ta daca il accepti sau nuhappy daca il iubesti cu adevarat si te iubeste nu vad de ce nu sa va mai dati o sansahappytongue

| corina_7117 a răspuns:

El se gandeste la tine, la viitorul tau si el considera ca nu iti poate oferi ceea ce vei avea tu nevoie si ce meriti de fapt.De aceea a ales poate sa se gandeasca bine ce decizie va lua ca sa va fie bine amandurora.Eu zic ca totusi nu va renunta la tine daca tu ii arati ca vrei sa ramai cu el chiar daca nu are o situatie financiara chiar atat de buna...Mult succes:*