| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre "Blind Date" si "Speed Date"? Ati incercat? Vreti sa incercati? Se practica in Romania? Mai sunt alte tipuri de intalniri? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am incercat. Au fost si situatii fericite si unele mai nefericite. Conteaza dispozitia de moment. Trebuie sa vrei cu adevarat asta. Daca tu cauti persoana ideala, zeita si astea nu merge. Trebuie pur si simplu sa incerci. Sa vrei sa te legi la ochi si sa joci asa cum o cere situatia. Eu am incercat blind -date si speed date dar de multe ori fetele refuzau. Cand am reusit a mers bine in general. Doar o data a fost mai nasol dar atunci nu era dispozitia potrivita. Si eu si ea eram plictisiti, fara vlaga, fara chef, nu era cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Blind Date"am incercat si a fost de folos, intr-un fel.Am avut o relatie cu el de 1an jumate.deci poti spune ca functioneaza(intr-o anumita masura, depinde de persoane).