| Andrei12345qjahah a întrebat:

Salut, cineva mi-a răspuns cu un comentariu ca în urma unei masturbari la baie după ce s-a șters cu hârtia igienica ar fi lăsat spermă pe sulul de hârtie și după a intrat sora lui, a folosit toaleta, s-a șters cu hârtia iar după a zis ca după un timp sora lui a rămas gravida si din aceasta cauza a trebuit sa facă avort spontan, se poate întâmpla asa ceva sau își bătea joc de mine?
Sunt speriat
Ca și eu poate mai ating hârtia uneori din greșeală

5 răspunsuri:
| Mopmop a răspuns:

Sa o luam pe rand.
Rupi hartia igienica, te stergi. Mana e curata cand iei din nou hartie...
Sa presupunem prin absurd ca ramane ceva pe sul.
Sunt sanse minime sa introduca hartia in vagin. oricum fata din reflex cred verifica hartia daca e curata.
Partea naspa a rationamenrului ar fi"avortul spontan"
Prin definitie acesta se declanseaza din multiple cauze ce nu tin de vointa femeii.
Concluzia mea ar fi ca respectivul ti-a facut o farsa...

| Catalin77945 a răspuns:

Isi batea joc de tine

| Anuskaa a răspuns:

Nu, nu se poate.

| Anonimu7041 a răspuns:

Nu, nu se poate, dar ca sa scapi de orice frica, fa asa:
Ia hartia din timp, da-ti drumul in ea, apoi arunc-o in WC si spala-te pe maini.
Asa nu pui mana de 2 ori pe hartie, ci o data inainte sa iti dai drumul, iar apoi te speli. Simplu!

| UnulSimplu312 a răspuns:

Clar nu. Iti dai seama ca ea folosint hartia o atinge si daca simte ceva pe hartie o sa o arunce fiind scarbita.