| Andrei12345qjahah a întrebat:

Salut, dacă am sperma pe mâini și ma spăl la chiuveta în baie pe mâini și după ce m-am spălat iau hârtia igienica sa curăț sperma rămasă prin baie.
Poate rămâne cv pe sulul de hârtie dacă m-am spălat și dacă ar rămâne s-ar putea întâmpla ceva dacă intra soră-mea la baie și se șterge cu ea?
Ma pot liniști?

11 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu prea are ce sa se întâmple. Dar ar trebui sa ai un obicei la cum sa faci. Iei mai multe hârtie înainte să te apuci de treabă. Poți să îți dai drumul direct pe hârtie. Și după te speli pe mâini.

| AnemonaP a răspuns:

Ai pus întrebarea asta de 100 ori, văd ca e o fantezie de a ta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da, linisteste-te, sa nu patesti ceva.

| Mayhem666 a răspuns:

Pai tu nu arunci hartia dupa ce o folosesti?

| VoidEternal a răspuns:

Evident că nu te poți liniști.

De fapt nici logica elementara nu te poate liniști pe tine, că e clar că nu o posezi și nici nu ai recunoște-o nici dacă te-ar plezni peste fata.

Ți s-a zis de n ori că ce îți trece ție prin cap și realitatea, nu se intersectează niciodată, nu au nicio legătură.

| Andrei12345qjahah explică (pentru VoidEternal):

Pai faza e ca m-am speriat foarte tare și ma gândeam ca sunt singuru care se gândește la asa ceva și după am văzut aici ca sunt mai mulți care au pus aceasta întrebare
Dar am vrut sa fiu 100% sigur ca am văzut mulți oameni care spun ca ar putea rămâne nu știu cum în hârtie si tot felul de chestii, deci n-are cum? E ireal?

| Ciprian09 a răspuns:

Trist om esti frate...am vazut intrebarea asta de N ori pe aici..ramane sora ta gravida, ai grija!

| Anonimboy111 a răspuns:

NU, stai si tu linistit sigur esti mai mic ca mine ca daca erai mai mare stiai si tu ca nu poate ramane vreo femeie gravida dupa spusele tale

| Adolf8 a răspuns:

Gândește-te dacă rămâne însărcinată printr-un miracol după această acțiune ce poveste va ieși din chestia asta?

| andrei1976 a răspuns:

Da! ai mare grija am o varsta inaintata dar asa s-a ajuns ca sora mea sa trebuiasca sa faca un avort spontan! ai grija chiar si mama ta poate ramane insarcinata eu iti sugerez sa te masturbezi cu o soseta si dupa sa faci doar un dus mult mai safe!
Funda?

| Andrei12345qjahah explică (pentru andrei1976):

Tu glumești?
Chiar e adevărat?
Cum s-a ajuns la asta?