| eSc a întrebat:

Cred ca aici pot fi sincer. Deci o iubesc(cred). Am intrabata intr-o seara daca ma place Raspunsul a fost "nu" Ma dezamagit Dupa cateva zile mi-am dat seama ca e "fitoasa" Asa zice toata clasa(scoala) Eu ma port frumos cu ea. Cateodata. Eu o plac un pic. Ce credeti ma iubeste? Eu o iubesc? Nu mai inteleg.

7 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Nici eu nu inteleg. O iubesti, crezi, cateodata te porti frumos, apoi o placi un pic, apoi iar o iubesti? Get a life!

| eSc explică (pentru elenyss):

Si pe mine ma doare capu` dar...

| eSc explică:

Intrebat-o.Scz m-am grabit.

| iuliana40 a răspuns:

Ce-ca mai bun sfat e de la o fata! Ca-king!
Pai date putin pe langa ea si prefate interesat de ce zice, Si cand ati ajuns sa va imprieteniti si ati reusit sa ajungeti BFF atunci ii spui nu o sa reziste o fata cand e BFF cu un biat si se cunosc si baitul sau fata ii spune nu persoana nu mai rezista si norma ca accepta
Ascultama pe mine stiu bine asa am un iubit!:]]

| YourEternalLove a răspuns:

Mai dupa parerea mea daca e fata dinaia cu figuri si fite mai bine o lasi balta ca nai sanse la fete din astea nu te baga mai bine cauta si u una de gasca ma gandesc ca asa esti si tu si na oricum daca are fite... n-are rost (parerea mea)

| eSc explică (pentru YourEternalLove):

Si eu cred asta big grin

| YourEternalLove a răspuns (pentru eSc):

Pai e ceva logic las-o cautati alta sau eu stiu vezi tu adica din toate fetele una cu fite si figuri iti alegi daca ai nervi tari atunci ...BAFTA