| MariusvT a întrebat:

Salut, cum as putea provoca o fata sa fie perversa prin cuvinte si prin "fapte"?

13 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu trebuie sa o chinui pentru ca va renunta la tine

| TheImpaler a răspuns:

Nu poti. daca nu e genul de femeie "perversa", si e genul "vai, cum sa fac asa ceva", ai foarte mult de munca.

| MariusvT explică (pentru TheImpaler):

Este, dar greu de provocat.

| TheImpaler a răspuns (pentru MariusvT):

Pai daca ii place, ai rabdare, fa-o sa se simta in largul ei, si usor usor o sa inceapa ea. recomand sa-i bagi si un pahar de vin in bot, pentru ca alcoolul dezinhibawinking dar nu o grabi. inca nu are suficienta incredere in tine daca nu se manifesta.

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

De cat timp sunteti impreuna? mie mi-a luat un an sa scot monstrul din mandra mea la suprafata.

| MariusvT explică (pentru TheImpaler):

8 luni, pai asta caut, cum as putea sa o provoc, e cam greu de provocat ea, si nu o fortez, I-am zis daca o pot provoca si a fost de acord dar nu am reusit.

| AliTheo18 a răspuns:

Pai sincer cred ca ar trebui sa incepi tu cu perversitatim etc, pana iti intra si ea in joc. Prin cuvinte, poti sa incepi a spune lucruri ''murdare'', perverse, excitante, intelegi? Si daca e langa tine, ii poti spune ''Hai pupa-ma, ai vrea sa te urci pe mine, stiu bby'' etc.Asa incepi sa o intoduci in joc, dar de asemenea trebuie si tu sa incepi sa o pupi.Mai putin, dar excitant, te joci cu ea, o pupi pe obraz, mai jos, pe gat, te mai opresti, ii mai spui ceva. Si asa, o sa intre in jocul tau pervers. Succes!

| cameleonu05 a răspuns:

Dupa 2 sticle de roze, actrita porno iese din ea.

| qCrazyMan a răspuns:

Invat-o la prostii :d

| addda2a a răspuns:

Daca ei nu ii plac cuvintele si faptele perverse nu poti sa o schimbi. Daca o placi atunci nu o schimba,

| MariusvT explică (pentru addda2a):

Ii place, altfel nu mai intrebam.

| addda2a a răspuns (pentru MariusvT):

Ii place dar, daca nu vrea sa vorbeasca asa nu trebuie sa o fortezi. Oricum trebuie tu sa o provoci

| 18Marius a răspuns:

Sa-i spui lucruri legate de sex big grin