| Mihaella_2562 a întrebat:

Salut, cum sa stiu daca prietenul ma inseala? pup ))

Răspuns Câştigător
| claudia_7744 a răspuns:

Ar fi un sfat rost daca tias zice sai controlezi telefonulbig grineu am facut-o:d si s-a cam suparat plus ca am descoperit ca nu ma inselahee heedar.ai putea sathinking ai incredere in el daca.incepe sa te caute mai putin sau ascunde ceva d tine e clar ca are pe alta.sau daca n-are chef de prostioare cand vrei u s-ar putea sa fi fost cu ea inaintehee heecred ca iti dai seama daca un baiat te inseala si dupa felul in careti spune te iubesctongue! daca o spune doar asa ca sa o spuna e clar. dar daca chiar simte asta:Xsai vezi ochii ca ii stralucesc cand te privestechatterboxte iubeste si daca te iubeste nu te insealatongue

12 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

N-ar fi mai bine sa nu stii? ¨Cine e surd, mut si tace, traieste 1000 de ani in pace ¨ - Mafia ( stiau ei ce stiau )

| Yoanna_4969 a răspuns:

Vorbeste cu un prieten de'al lui... Verifica'i mesajele, vorbeste cu el, etc

| anonim_9938 a răspuns:

De ce vrei sa faci asta?
ti-a dat motive de gelozie?
daca nu nu ai dc s-o faci
eu am acces la tot telefon, id de mess, pr lui, familia lui tot
doar ca nu am motive sal controlez

Răspuns utilizator avertizat
| selena_2212 a răspuns:

Apai uita-te in portofel. daca are mereu cam aceeasi suma ii ok, daca nu, sigur te insealalaughing) iar daca are mai mult ii mai rau, ii gaylaughing ce intrebare de 15 anioh go on vai de el TPU, ce-a ajunshee hee

| fleurs a răspuns:

Eu cred ca nu te inseala, trebuie sa ai incredere in el...si totul va fi bine

mai este o vorba romaneasca "sa nu stie barbatul, ce stie satul"

dar pana una alta iubitiva voi cat mai mult, ca VNV VPT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te "inseala" sigur! Mergi pe mana mea, nu exista cuvantul in dictionar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa n-o asculti pe claudia, ar putea sa ii straluceasa ochii de la consumul de alcool, de exemplu! Are dreptate GenOm!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@GenOm, claudia e savuroasa, am urmarit, stiu ce spun! Invidiosu-le! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kronstadt, si tu? Incredibil ce ti-e si cu barbatii astia!
Fetelor, va iubeste baietii!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca si eu sarisem peste raspunsul Claudiei. Fireste, pina sa ma faca Monika mai curios laughing