| anonim_4396 a întrebat:

Salutbig grin Am un penis de 16 - 17 cm si am aproape 15 ani cine vrea sa faca cu minebig grin

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

De ce cauti partenere de sex printre oameni, magarule?

| Carmen a răspuns:

Si ce te face sa crezi ca noi am vrea sa o facem cu tine?happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Dacă puneai asta la Trivia/Amuzante...

| Muppet a răspuns:

Du-te ma și împușca-te. Băgați-ai penisu`n ea de viata. Nu te mai vrea nimeni, a!? Ca altfel nu cred ca apelai la internet laughinglaughing

Daca tot nu te mai vrea nimeni mai bine treci la l.a.b.a.winking

| Kazimir a răspuns:

Fa sex cu plapuma/perna/maicata/bunicata/fratitu/prietetenul tau cel mai bun/vecinul de la 2/ etc

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ce sa faca cu tine? Ciorba de fasole, de ranjesti asa la noi?

| FunKesha a răspuns:

Esti nebun?

| Barby18 a răspuns:

Du`te pe centurabatting eyelashes poate gasesti acolo mai multe. rusine nu mai exista in ziua de astazi oh go on ne miram de ce se intampla atatea...

| Chiuaua a răspuns:

Intreab-o pe maicata poate vrea ea...

| SentimentalConsil a răspuns:

eu, dar stai tu primul

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Mai asteapta pana la 15 ani, cand ai discernamant sexual, nu baga lumea in puscarie.

| Gabryel998 a răspuns:

Sti cine vrea? NIMENI cat de prost poti sa fi sa intrebi asa ceva? doamne ce proasta e lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La penis nu ca ar trebui sa mai tai serios. poate la ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nebun?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze,in graba am citit "Cine vrea sa fie ca mine".

| KiLla_7757 a răspuns:

Wa fratilor era o gluma tot vad ca pun astia intrebari stupide am spus sa pun si eu unarolling on the floor

| jj_5595 a răspuns:

Data vitoare cand pui o intrebare d genu asta impusca-te mai intai si apoi pune-ti fantoma sa scrierolling on the floor