| anonim_4396 a întrebat:

big grin Ce parere aveti despre baietii timizi de 15-16 ani(intrebare mai ales pentru fete big grin)Sunt simpatici? Prosti? De treaba? etc

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Depinde şi cum e el... poate are alte calităţi pentru care să se facă remarcat. Mie la modul general, nu-mi plac băieţi timizi, dar depinde şi de el. De reguă după ce vorbeşti cu ei, realizezi că sunt drăguţi. big grin

| Amelya02 a răspuns:

Pentru mine sunt mistere ce trebuiesc elucidate, baietii timizi sunt misteriosi, si pe parcurs ce conversatia avanseaza, imi doresc sa aflu mai multe!

| EvilThoughts a răspuns:

Sincera sa fiu...rar mai gasesti baieti timizilaughing
Eu cred ca un baiat usor timid este simpatic si in niciun caz fraier.Ideea este ca nu e nimic rau in a fi putin timid.Problema vine atunci cand nu poti sa scoti nicio vorba de la el...cand vrei sa-i vorbesti si nu e in stare sa discute deschis cu tine...

In orice caz, mie imi plac baietii timizihappy
Parerea unei fetehappy

Have a nice dayhappyhappy

| Yoana a răspuns:

Mie una mi se par de treaba. Nu ma indragostesc de baietii timizi, dar chiar sunt de treabawinking.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai la 16 ani nu prea mai gaseti baieti timizi... Mi se par de treaba.

| smile4u a răspuns:

Eu cred ca sunt chiar draguti. Adica baieti adolescenti timizi mai rar intalnesti si poate fi interesant sa-l descoperi tu, sa se inverseze rolurile. Nu se stie niciodata ce fire pasionala se poate ascunde in spatele timiditatii.

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Eu ador baietii timizi; x
mi se par foarte dulcihee hee

| mirelushhh a răspuns:

Inghesuiti!