| FrozEenSoul a întrebat:

Salut big grin
Cum agati o fata big grin daca o vezi pe strada? big grin (daca nu o cunosti)
Sau de la tine de la scoala sau de la tara din cartier etc (cu care te cunosti cat de cat)
Sa vad aici la asta chiar trebuie sa rad Cel mai bun raspuns ia funda big grin
Bafta

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ti se pare greu,asa-i? Nu e greu deloc! Te opresti frumos in fata ei,o saluti politicos,chiar ceremonios si ii spui simplu "te-am vazut si,nu mi-o lua in nume de rau,nu m-am putut abtine sa nu-ti spun ca esti foarte frumoasa".
Daca o spui frumos si cu convingere,fata se va inrosi si va multumi pentru compliment,bineinteles sa nu fie vreo pitipoanca,dupa care te prezinti, o intrebi cum o cheama, etc
Poti s-o faci?

| Aleyow a răspuns:

Pai daca o vez pe strada din vedere nu prea ai sanse daca incepi sa fluieri dupa ea sau ceva de genu o nervezi laughing daca e dela tine dela sc incearca sa fi prietenos scoateo la un suc si zi ce simti fara rusine dar nu din prima clar :p