| Zinv a întrebat:

Salut, daca ies la o ''intalnire'' cu o fata si vine si prietena ei, trebuie sa-i aduc si prietenei ei o floare?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce caută prietena ei la intalnirea dintre voi doi? Nu e normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da si prietena e om si vrea si ea o floricică o ciocolățică o bombonica, dar limiteaza te la atit sa nu i dai si altceva

| Drimmero a răspuns:

Daca vine si prietena ei atunci fata cu care ai tu intalnire nu prea considera asta a fi o intalnire, ci o cacealma, o intalnire e in 2 pentru ca ala e rolul ei sa va cunoasteti, toapa cealalta n-are ce cauta, ar fi trebuit sa-ti dea de gandit lucrul asta.
Eu zic sa nu iei floare niciuneia, in primul rand e o simpla intalnire, nu e iubita ta, nici nu o cunosti sa stii ce flori ii plac, daca ii plac florile, le iei eventual un suc amandurora, o inghetata ca tot e vara ca sa pari baiat finut si vezi cum decurc lucrurile.

| Sofer a răspuns:

Da. Pentru amândouă cate ceva.

| VoidEternal a răspuns:

What? Ca ce chestie? Poate se uita stramb la tine prietena ta.

Oricum, stupid move sa-ti aduci prietena la o intalnire.

| haileewatson a răspuns:

De ce vine prietena ei? Asta nu e "intalnire". laughing

| TheGentleman a răspuns:

Da, așa e frumos.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă fata își cheamă prietena înseamnă că nu vrea să rămână singura cu tine din diverse motive, poate acolo lipsește încrederea.
Cel mai bine este sa discuți deschis despre asta cu ea.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Teoretic da.

| steamrogue77 a răspuns:

De ce sa vina si prietena ei? faci threesome? big grin

| Metin2progamer123 a răspuns:

Nu ca prietena ei nu are ce sa caute la intalnirea voastra