| Kint3R a întrebat:

Salut, daca imi place de o fata de la mine din clasa incat o visez si ea a zis ca vrea relatie lunga la fel cum vreau si eu, avem amândoi 15 ani si ea vrea băiat mai mare decat ea si vrea relatie de la 16, 17 ani. Menționez ca am fost la film cu ea si nu i-am spus ca o plac dar am stat pe umărul ei si am tot facut glume si ea râdea la toate si nu stiu ce sa fac, ajutor!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatie lunga la 15 ani?
Ma indoiesc ca se va intampla asta, pentru ca sunteti inca copii, care nu au inca discernamant si sunteti usor influentabili si schimbatori, la varsta asta.
Eu spun sa o lasati asa cum pica, o prietenie de mana la un film, plimbari prin parc si cate un pup.

| Emilian65 a răspuns:

Continua relatia inceputa ca este o relatie frumoasa.

| 90210 a răspuns:

Posibilitatea ca o relatie sa reziste la 15 ani este foarte mica. Foarte putine cupluri ajung sa se casatoreasca...