| anonim_4396 a întrebat:

TPU. pe scurt imi place de cineva. Imi place de el de vreo 6 luni laughing si sunt in clasa a 7a, uneori in pauze se uita la mine si zambeste dar alteori... sta cu o fata ( el e mai mare cu un an) de la el din clasa, blonda. va imaginati voi. Si din cate am inteles se da la ea si ea la el. In fine, nu e problema mea, dar nu stiu daca sa iii zic sau nu ca il plac, m-am saturat de situatie... mi-e frica sa nu rada de mine. Daca as vrea sa scriu o intrebare lunga pentru voi as spune ca mie mi-a placut mai demult de prietenul lui si cel pe care il plac acum radea pe atunci de mine ( p.s. el are un frate geaman si amandoi sunt cam nesimtiti ). Dar cum nu vreau sa scriu un roman, va rog spuneti-mi, sa ii zic? Si daca da... cum?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă e nesimțit fii și tu la fel, ia-l peste picior. Spune-i vrei să fii cu mine sau nu laughing să vezi reacția.

| Bull4ever a răspuns:

Fai o propunere
"vrei sa ne combinam"
Daca zice nu inseamna ca nu-i interesat...

| XsupermenX a răspuns:

El vrea sa te faca geloasa fal si tu gelos

| andrada17ani a răspuns:

Scrie-i o scrisoare de dragoste in engleza

| anonim_4396 explică (pentru andrada17ani):

Am nevoie de raspunsuri serioase :*