| Fabulos156 a întrebat:

Daca ma masturbez si vizionez filme porno zilnic imi pot afecta aceste lucruri sanatatea? Am 14 ani si 43 de kg, e normal? Sau sunt prea slab de la aceste lucruri?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dar pe tine ce te face sa delirezi pe tema masturbarii, amice? Daca se slabea de la masturbare nu ar mai fi existat oameni grasi la ora asta. Daca ar fi la mintea ta, obezitatea s-ar trata cu filme porno. Faptul ca de ani de zile fabulezi in mod absurd despre masturbare trebuie sa aiba o cauza psihiatrica. Nici macar de mincinos nu esti bun, pentru ca cine spune minciuni trebuie sa aiba grija sa nu fie prea trase de par, ca nu le mai crede nimeni.

La intrebari despre sarcina dai raspunsuri cu cap, iar la intrebari despre masturbare dai raspunsuri de retardat mental. Deci ori ai dubla personalitate, ori esti obsedat sexual de mistica puritatii. A fi obsedat contra masturbarii tot obsesie sexuala se numeste. D-aia nu mai poti tu dormi noaptea, ca se masturbeaza tinerii.

http://ro.wikibooks.org/wiki/Medicin%C4%83/Masturbare
http://www.youtube.com/watch?v=8Wt9OWlexso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greutatea ta este normala.
Si nu inteleg ce au cei de mai sus cu "masturbarea"
Masturbarea este perfect naturala si nu afecteaza cu nimic, ba chiar ajuta. O poti face cand vrei tu...nu ar trebui sa existe nimeni care sa-ti tina o asemenea restrictie.

| madalinamadu a răspuns:

Sunt normale kilogramele tale la această vârstă. Anormal este însă că te masturbezi şi vizionezi filme porno la vârsta ta. Dacă faci asta acum, mă întreb ce vei face pe la 18 ani... îngrozitor!

| Agenta000 a răspuns:

Ai o greutate normala, dar nu crezi ca esti prea tanar ca sa vezi filme din astea?; sa mai vorbesc si de masturbare... esti prea tanar, asta e, insa poti sa scapi de asta gasindu-ti o prietena.