| LoveItachi4Ever a întrebat:

Salut! Daca un baiat se uita la tine in timpul orelor....se uita dupa tine si cam tot pe tine te suna sa te intrebe cate ceva despre scoala (orar spre exemplu) te place? Adica odata cand am intrebat :`Care veniti cu mine afara?` el a raspuns cu : `Vin eu daca vrei `, nu stiu ce sa zic.In ultimul timp parca nu se uita asa de mult.dar la inceput aproape incontinuu. Ajutati-ma va rog! Ca habar nu am daca ma place sau nu...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca te place. Asa ca daca si tu-l placi, numai sta de-oparte.
Succes!

| Gaviota a răspuns:

Incearca sa jucati adevar sau provocare si pune-i o intrebare de genu:Auzi, raspunde-mi si mie la o intrebare, Ti-ar placea sa fiu iubita ta.O simpla intrebare, nimic mai mult..Si in functie de ce-ti raspunde poti sa-ti dai seama.Dar sa jucati mai multi. Daca alege provocare, propune-i sa te sarute, chestii din astea.Ok?happy

| LoveItachi4Ever explică (pentru Gaviota):

Mda...in cazul meu nu prea merge ca si noi ne am jucat si l a pus cineva sa ma sarute, eu am refuzat si el intr un fel parca s a enervat ...ma rog