| Coconutsxfbsfbsf a întrebat:

De cateva ori ( 5-10 ) m-am " jucat " cu iubita in pat. Au fost atingeri pe vagin cu penisul. Poate sa ramana insarcinata? ( e virgina )

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aceste jocuri sunt extrem de periculoase, nu este nevoie de penetrare, poți sta la intrare fără să forțezi stropind și lichidul seminal intră în vagin și dacă mai este și la ovulație poate rămâne însărcinată.
Pa, pa.

| AndreeaTicovschici a răspuns:

Sunt sanse! De indata ce spermatozoizii intalnesc un ovul ferit, acest lucru se poate intampla.