| sopranaCadaverica a întrebat:

Salut
De ce mereu cand imi ating sexul, nefiind excitata, simt umezeala?

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Numele tau chiar te caracterizeaza..."ciudatenie"

| sopranaCadaverica explică (pentru tuGatita):

Nu am nevoie de aprobatori... Multumesc happy

| buldog a răspuns:

Cum adica: "cand imi ating sexul"? Poate, organul sexual...
Specifica si ce sex ai, ca sa nu vorbesc prostii...
Daca esti fata, sunt foarte multe lichide vaginale (de ex menstruatia, daca ai varsta potrivita).
Daca esti baiat... nu prea stiu ce sa zic. Daca ai varsta necesara, inseamna ca este lichid spermatic ejaculat cu ceva timp inainte. Daca nu ai ajuns inca la varsta cand glandele sexuale incep sa functioneze, nu este decat un singur raspuns, care nu imi face placere sa il spun.
Bafta!

| EmyMartin94 a răspuns (pentru buldog):

Buldog...laughing cred ca sexu acelei persoane este bine precizatwinking "nefiind excitata" sper ca ai obs...laughing

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Sexul poate fi atins?thinking ma intreb cum e