| Sarafan a întrebat:

Salut. Am 2 intrebari. Eu am 16 ani iar iubita mea e cu 1 an mai mica.
1. Cum se face si in ce consta humpping? Eram ieri la un prieten si mi-a zis ca a facut cu gagica-sa, sunt curioshappy
2. Eu cu iubita mea suntem impreuna de 5 luni si facem cam tot mai putin oral si sex. Mereu ne sarutam, cand suntem singuri chiar ma excit foarte tare doar si cand o ating si sarut. Si ea este excitata dar mi-a zis ca este EXCLUS sexul. Vreau sa incerc ceva nou sapt asta. Noi aproape mereu cand ne sarutam sta ea la mine in brate si eu o ating etc. puteti sa imi dati idei noi? Ce sa mai facem?(fara sex si sex oral, nu e pregatitasad )
Simt nevoia sa mai incerc si altceva. Vreau sa o excit extrem de tare sa nu mai poata rezista dar fara a face cele mentionate mai sus. Eu o sa o astept oricat e nevoie, dar pentru a face asta trebuie sa am mai multe posibilitati prin care sa ma excit, ma simt mereu amagit ca nu facem mai multe

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu inteleg de ce o lasa ta-su la 15 ani sa aiba prieten. Spui: "vreau sa o excit extrem de tare ca sa nu mai poata rezista". Adica vrei sa te invatam cum sa faci sa o pacalesti sa cedeze si sa faca sex, desi o dai ocolita si spui ca de fapt vrei sa o exciti extrem de tare ca sa nu mai poata rezista, dar fara a face sex si sex oral.winking Urat din partea ta! Daca o iubesti, ar trebui sa iti doresti sa o protejezi, nu sa profiti de ea. La 15 ani nu e normal sa faca sex.

| Sarafan explică (pentru wildthing):

Mai oamenilor ma apuca rasul happy am avut ocazia sa fac sex cu ea dar nu am facut-o ptc stiam ca o sa regrete dupa. Normal ca o iubesc enorm de mult si o protejez, nu stiu de ce trebuie sa mai justific asta. Voi chiar credeti ca am stat 5 luni dupa ea pentru sex? Daca ma interesa doar asta o lasam din prima luna si cautam alta care era dispusa sa faca, si crede-ma ca sunt multe. Vreau doar sa o fac sa se simta bine, iar in acelasi timp si pe mine ma excita mult cand o vad asa. Iar tatal ei ma cunoaste si mi se pare ca ma place putin, chiar daca nu prea ii convine cand iesim mai des. Normal ca o lasa sa aiba prieten daca ea ma iubeste, nu ii poate interzice asta

| CIaudiu a răspuns (pentru wildthing):

applause

| Sarafan explică (pentru CIaudiu):

Voua chiar vi se pare ca nu o iubesc? Dmn… v-am zis ca nici nu ma gandeam sa o presez invr-un fel sau altul sa faca asta, ca o voi astepta. Doar am pus o intrebare din care voi ati inteles cu totul altceva

| CIaudiu a răspuns (pentru Sarafan):

Scuze frate dar tu ne-ai dat de inteles asta. Citeste-ti intrebarea si incearca sa gandesti ce ar intelege unul din exterior care nu iti stie gandirea si se rezuma doar la ce-ai spus acolo. Mie cel putin imi da de inteles ca vrei sa faci cumva sa o exciti la nebunie ca pana acum doar la sarutari v-ati rezumat. Practic as intelege va vrei sa dai la gaura daca stii ce zic.

| Sarafan explică (pentru CIaudiu):

Stiu la ce te referi, am inteles. Sper ca ai inteles si tu din ce am explicat dupa ce vreau cu adevarat. Niciodata nu as forta-o sau,, pacali-o’’ sa faca asta ptc doar eu stiu cat de sensibila si emotiva este, ar regreta mult, ea nefiind pregatita. Iti dai seama ca orice baiat ca si eu as vrea sa facem pasul ala, dar ii respect alegerea si o voi astepta

| mihai69 a răspuns:

Învață s-o masturbezi (degețica), fă-i oral tu ei, dacă ai ocazia (timp în care te poate masturba și ea pe tine), etc.
Într-un cuvânt - peting.

| Werrich a răspuns:

Salut!
1. Dry Humpingul uscat este activitate sexuală care nu implică contactul direct între organele genitale (uscat, referindu-se la lipsa de lichid corporal schimbat). Poate implica diverse comportamente sexuale, inclusiv (dar fără a se limita la) frecarea sau atingerea unui partener prin îmbrăcămintea lor. I se mai zice si petting.
La 2 nu stiu.

| CIaudiu a răspuns:

Daca erai baiat educat si cu bun simt, stateai cu ea pentru ca o iubesti si nu te interesa sexul pana la 17-18 ani si CAND EA AR FI FOST PREGATITA.

| Sarafan explică (pentru CIaudiu):

Asta am si zis, nu vreau sex cu ea, nu o oblig sa faca nimic, nici oral nici nimic. Daca ma interesa doar sexul nu cautam alte solutii. Si ei ii place ce facem deja, normal, ca altfel nu se mai urca peste mine sa inceapa sa ma sarute. Nu inteleg cu ce greseac. O sa o astept cat o sa fie nevoie, cum am spus si in intrebare. O iubesc enorm si de asta o si astept