| Trrrtac a întrebat:

Salut.De ceva timp imi place de o fata care este de la clasa comuna(Eu sunt A ea e B) In pauze mereu vorbim,radem,ba chiar ma pune sa o pup. Zilele astea era cu prietena ei pe banca si m-am asezat si eu langa ele si am inceput sa vorbim si a pus capul pe mine. Tin sa mentionez ca ea are un prieten,cu care nu prea iese.dar tine la el.

Credeti ca si ei ii place de mine? Cum pot proceda ca sa inving timiditatea asta? Credeti ca mi-ar da o sansa?

P.S:: Cand ma intreaba daca vreau sa o pup, eu timid fiind, o tachinez spunandu-i ca este cu acel baiat. Iar ea spune ca nu va afla.

Ce ar trebuiiii sa fac?

Răspuns Câştigător
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Stai calm... daca ea mai tinea la acel baiat nu te punea sa o pupi. clar te place!

2 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Te place intr-un mare fel. Spune-i daca vrea sa fie cu tine(renuntand la celalalt) poate chiar asta asteapta.Sau poate ca nu mai e cu celalalt, tu incearca-ti norocul.Curaj!

| Cristiann25 a răspuns:

Normal ca te place. Spune-i sa se desparta de ala! Sarut-o! Succes.