| GeannyCatty a întrebat:

Deci am fost cu el de 3 ori si ma cam ranit pentru ce facuse:
Prima data: A fost cu mine pentru ca la rugat o amica de-a mea
A doua oara: Pentru a o face pe fosta lui geloasa
A treia oara: Pentru ca un prieten de a lui sa fie cu o amica de a mea.....si in cele 3 parti n-am stiut nmik...si am fost doar o zi impreuna de fiecare data. Iar acum ma vrea inapoi. Intrebarea mea: Sa ii mai dau o sansa? Sau sa trec mai departe? Precizez ca il mai plac, dar parca o parte din mine nu mai simte nimic pentru el.

8 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Raspunsul la intrebare puteai sa il gandesti singura nu trebuie sa gandeasca altul in locul tau.
L cate ti-a facut Nu merita sa mai fi cu el. Faci o data, de doua, dar prea intrece masura si cine stie pentru ce te mai vrea si de data asta.
Daca as fi in locul tau nici nu m-as mai uita la el, m-as preface ca nu exista pe lumea asta...

| GeannyCatty explică (pentru wolder):

De fapt chiar am analizat mult daca sa ii mai dau o sansa... vreo 3-4 zile...dar seara zic ''hai ca ii mai dau o sansa'' si dimineata ''mai bine ramanem doar prieteni'' si dupa-amiaza ma inebuneste el la cap eu ii spun ''lasa-ma in pace! Te lingusesti prea mult'' si el ''haidfe ma, stiu ca iti place'' si de acea aveam nevoie si de parerile voastre.

| wolder a răspuns (pentru GeannyCatty):

Am inteles, dar eu ti-am zis mai bine nu-i oferi nici-o sansa pentru ca nu merita sunt si alti baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,în locul tău, nici nu aş vrea să mai aud numele său.Nu merită aşa ceva.Nu s-a gândit deloc la sentimentele tale şi a acţionat doar ca să facă pe plac altcuiva.
Sfatul meu este să treci mai departe şi să îl ignori cât poţi tu de mult.
O zi frumoasă!

| Magduttza a răspuns:

Daca as fi in locul tau, i'as mai da o sansa. dar nu as pune suflet in acea relatie. da'i o sansa. dar intreba'l daca nu va face din nou cum a facut inainte. sigur va raspunde ca nu face. dar 50% posibil sa faca... incearca... incercarea moarte n'are.

| SomePrettehGurl a răspuns (pentru Magduttza):

Of of maihappy S-a jucat cu sentimentele ei de 3 ori pana acumhappy

| SomePrettehGurl a răspuns:

Clar! NU. Treci mai departe.

| Justme92 a răspuns:

Eu zic sa treci mai departe. Daca a facut asa de 3 ori de ce nu ar mai face o data aceeasi chestie? Poti sa ii mai dai o sansa doar asa daca tu nu o sa ai deloc de suferit, daca nu o sa iti faci sperante ca acum e schimbat."Fapte nu vorbe".