| Vaallyy999 a întrebat:

DIRECT FUNDĂ! E URGENT! O sa va para amuzant sau aiurea dar frenulum - "ața penisului" - mă pusese pe gânduri, mulți o taie, alții o lasă. Am luat un ac... și l-am băgat în frenulum de la stânga si l-am scos pe dreapta, am mai făcut asta de încă de 3-4 ori și am văzut ca doare incredibil de tare și curserse puțin sânge, și am lăsat treburile așa cum erau. Acum mă doare dacă ating puțin mai tare deocamdată. O sa treacă durerea și o sa revină totul la normal ca inainte? Cele 3-4 găuri se afla una lângă alta și le-am făcut-o cu ac mic, o sa se astupe? Așa ca la ureche? De exemplu când cineva vrea piercing și apoi nu își mai pune, se astupa. PS: Ata NU e rupta. Nu este gluma, va rog nu luati la misto. Mersi.

Răspuns Câştigător
| lindsay a răspuns:

Doamne. ok, deci. ce ai facut tu a fost sa deschizi calea unor posibile infectii majore. ideal ar fi sa nu mai faci vreodata asa ceva, si in caz ca durerea nu dispare, du-te la urolog de urgenta. Genul acesta de lucru se poate complica foarte usor. Daca tot ai facut chestia asta..ar fi bine daca ai pune Betadina in zona respectiva. mentine-ti igiena si dupa fiecare spalare (ar fi ok de vreo 2 ori pe zi), tamponeaza cu Betadina (solutie antiseptica).
Din nou, ar fi bine sa te duci la urolog. Dat fiind ca intai ai scris aici, probabil nu vrei sa mergi. Daca persista durerea, vezi modificari de culoare, aspect, daca se umfla, daca devine rosu, daca doare mai tare. etc etc etc. du-te la dr!
Nu inteleg care ti-a fost logica, dar ti-as sugera sa nu mai gandesti asa "departe" data viitoare.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a mancat in dos sa faci asta? Ai sa faci o infectie de nu mai poti folosi penisul decat ca aparat de pipi. Esti jalnic.

| Kaℓi a răspuns:

Dar... de ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cata minte ar trebui sa ai sa faci asa ceva?

| corbulalbrosu a răspuns:

Am mai auzit ca anumiti copii fac lucruri imbecile, dar asta le intrece pe toate. Doar un oligofren ar putea proceda astfel. Chiar nu-mi vine sa cred ca asa ceva se poate intampla in anul de gratie 2016. rolling on the floor

| h3r a răspuns:

Tu vorbești serios?

| alexandru0sorin a răspuns:

Ce varsta ai vali?

| Vaallyy999 explică (pentru alexandru0sorin):

17 ani
Cei cu intrebari de genul, de ce ai făcut, sau care spun ca sunt jalnic mai bine sa nu răspunda, s-a întâmplat... luni, cel târziu marți sunt la urolog.

| Vaallyy999 explică:

Am erecției fără probleme, doar dacă ating tare mă doare, o sa merg oricum la urolog.

| Firu_Alexandru_1980 a răspuns:

Daca nu iti trece durerea mergi la doctor.
Multa sanatate