| ___w3MB a întrebat:

Salut, dupa masturbare imi iese un fel de sperma mai mazgoasa asa, ma puteti ajuta sa imi spuneti de ce? Ar trebui sa mai continui dupa?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu patesc asa cand manac ardeii iuti poate e asa si la tine.E de la ei.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ar trebui sa mai oferi detalii.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru dullcat):

Adica mai vascoasa, cam ca o gelatina adica.

| ___w3MB explică (pentru StoicAnalysis):

Da

| dullcat a răspuns:

,,Aspectul normal al spermei este unul albicios-galbui, opac sau usor translucid.
O sperma cu nuanta de galben intens, maronie, rosiatica, verzuie, prea vascoasa, prea fluida sau cu miros puternic, indica asupra unor probleme patologice care se pot rasfrange asupra fertilitatii.''-https://www.ominimaterna.ro/analiza-spermei-d-5.html

Https://dozadesanatate.ro/sperma-ca-gelatina-alba-este-normal/

| Bobbi1234 a răspuns:

Dupa ce termini iti mai vine? Sau atunci cand termini?

| ___w3MB explică (pentru Bobbi1234):

Atunci cand termin

| Bobbi1234 a răspuns (pentru ___w3MB):

E normal sa fie asa. Nu iti face griji.