| aalleexx2000 a întrebat:

Salut, e normal sa curga un lichid alb, lipicios si vascos dupa ce urinez? Tin sa mentionez ca nu am avut niciun fel de contact

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| aalleexx2000 explică (pentru Violleta2022):

Fac 17 ani peste 10 zile

| Violleta2022 a răspuns (pentru aalleexx2000):

Deci abia ai intrat la pubertate si incepe sa se produca sperma.
De acum inainte vei avea si polutii noturne, cu erectii si ejaculari in somn.
Spalarea organului este zilnica si obligatorie, cu apa calda si sapun, fiindca se intareste sperma pe cuc si produce iritatii si infectii, cat si miros tare neplacut.

| aalleexx2000 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred că mi-a venit abia acum pubertatea. Adică, de la vârsta de 13 ani a
început să-mi crească părul pubian și mustaţa, iar de la 14 ani în sus aveam erecţii și ejaculari in somn

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e normal, mergi la medic.

| Lupică27 a răspuns:

Infectie urinara sau candidoza, scaunul cum e? poate fi un dezechilibru al florei intestinale.

| Lupică27 a răspuns:

Ce alte simptome ai? poate fi altceva mai grav

| aalleexx2000 explică (pentru Lupică27):

Simt o usoara durere în zona testiculelor, in special in partea stanga, insa este o durere minora(de obicei trece in 5-10m, dar ieri a durat cateva ore), iar scaunul este normal, ca de obicei

| Lupică27 a răspuns (pentru aalleexx2000):

Ok, am inteles, trebuie sa mergi la medicul de familie sa-i spui care e treaba si iti va da trimitere.
Esti stresat in general?

| aalleexx2000 explică (pentru Lupică27):

Nu prea sunt stresat, ma rog, am decis sa-i zic mamei sa ma duca la medic.Multumesc pentru raspunsuri!