| c0pil1n a întrebat:

Salut. Este normal ca dupa 3 ejaculari intr-o partida de sex cu prietena mea sa ma doara capul penisului?laughing

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In loc sa mergi pe Calitate, tu ii dai aiurea. pe ea o intrebi macar daca ii place ce faci, si in ce masura?! Sa nu ramai solo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E normal l ai supra solicitat

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal. L-ai stresat prea mult.

| awspam a răspuns:

Saracul de el ia tras-o aia de a ajuns sa se planga pe TPU
vezi ca e o categorie pentru vatamati din dragoste

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru awspam):

A se plange e un fel a spune. In fond el vrea sa se dea mare cocos sa arate cat de viril este.
Sa stii ca si daca te masturbezi de 3 ori cu pauze mici te doare glandul.

| SarmauaOparita a răspuns:

Da sunteti caini si v ati atatat de ai dat atata in ea?