| Nokia5330 a întrebat:

Fac 14 ani peste o luna. Cand penisul este flasca il pot decalota. Dar cand este in erectie nu pot. Are gaura aceea prea mica...trebuie sa am vreo interventie chirurgicala sau este ceva normal si apare mai tarziu?

9 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Intreab-o pe maica-ta caci il studiaza in fiecare seara pe tatal tau laughing

| RemusAndrei a răspuns (pentru catalinalina):

Cum de nu esti Expert TPU?

| catalinalina a răspuns (pentru RemusAndrei):

Dc sa fiu? am spus adevarul laughing

| Azµre a răspuns:

Iei de la farmacie o crema dermacare, este pentru bebelusi are ph neutru, îți dai cu ea pe prepuț și gland și apoi începi încet încet să decalotezi penisul, la început o să doară, ideea este să nu îl decalotezi la maxim din prima ci trepatat, te va durea la început primele 5-6 zile, faci exercițiul acesta cat este nevoie poate dura și o lună. Aceeași problemă am avut-o și eu acu 9 ani când aveam 15 ani nu puteam să-l decalotez, m-am interesat și un medic exact așa mi-a spus, dat cu cremă și să încerc să-l decalotez treptat. 95% din aceste cazuri așa se pot trata, fără operație, deoarece prepuțul este foarte elastic și se va putea întinde.

| maooops a răspuns:

Ba e grav nu stiu daca mai scapi!

| Sebastian_Stanache_1993 a răspuns:

Bah vezi ca n-ai sa poti sa faci nimic cu el....tre sa te duci neaparat la doctor sa iti taie preputul altfel n-o sa mai creasca big grin... laughing

| darkie a răspuns:

Nu ai ma nimic asa ma speriam si eu pe ca 11 ani laughing sunteti obsedati de chestia asta cu "penisul mutant din nastere" laughing

| Nokia5330 explică (pentru darkie):

Da dar sunt 3 ani diferenta...