| Alexutzul888 a întrebat:

Gen imi place de o fata, gen noi vorbim zilnic, glumim etc. Si as vrea sa ii spun ca o plac, dar in acelasi timp as vrea si sa imi pastrez prietenia cu ea in caz ca ma refuza pentru ca nu sunt tocmai cel mai frumos sau asa. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Adrian7art a răspuns:

Ar trebui să-i spui. poate e reciprocă.
Dar nu o face direct..filtrează cu ea puțin..gen..Ce bine arăți azi.te-ai aranjat pentru mine? happy Sa pară o glumiță.
Complimenteaz-o cu ce iți place la ea dar nu la modul "ce frumoasă esti"..ci."uita-te la ea..arată sexi si dimineața, asa ciufulită!"
Iar dacă nu te place..nu văd de ce nu puteti fi amici atâta timp cât tu continui cu atitudinea de dinainte de flirt.
Succes!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi ce vrei si asa santeti copii. Mai incolo poate te vei orienta la alta sau ea gaseste pe cineva diferit

| Andreeush a răspuns:

Ori încerci să te apropii de ea și să îi spui ce simți ori lași lucrurile așa cum sunt.

| ywar a răspuns:

Gen, esti un analfabet. Gen cam imatur, gen cam prost. Alta intrebare.

| Alexutzul888 explică (pentru ywar):

Se vede ce educatie ai primit

| ywar a răspuns (pentru Alexutzul888):

Pai da, daca ma dau la tine ca faci exces de "gen", sunt un needucat. Mi se pare normal. Ce altceva mai poti spune despre mine?
Stai in banca ta copile si invata sa vorbesti, "gen". Ascute niste creioane (multe, oricum), ia un caiet de 200 file, format A4 si ia notite si invata sa taci. Taci si notezi cand spun altii. Le scrii cu liniuta de la capat si cand trebuie ascutit creionul, il ascuti. Si pe urma de la capat cu liniuta. Nelamuriri? Iti stau la dispozitie!

| Alexutzul888 explică (pentru ywar):

Incep prin a spune ca esti un terminat, un inapt mental si multe altele. Si vreau sa termin prin a spune ( chit ca imi iau ban pe TPU, chit ca nu ) ca imi bag **** in mama ta aia curva si te bag in **** ma-ti cu picioarele inainte ca atunci cand o *** sa iti dau si tie la ****. Intrebari?

| Clytia a răspuns:

Hei! Nu ai cum să afli dacă ea te place, dacă nu-i spui tu prima dată. În caz că te refuză, desigur că puteți fi din nou prieteni. Doar nu aduce în discuție despre sentimentele tale și totul va fi bine.

| denisQ00 a răspuns:

Stai linistit, cel mai bine sa ii zici ca iti place de ea ( daca esti mai rusinos si asa ) ar fi prin mesaje, poti discuta mai il largul tau acolo, cand esti fata in fata e mai complicat o sa te blochezi etc... Eu asa am facut la o fata ( eram prieteni ) si m-a refuzat, dar am ramas amici. Bafta!

| Alexutzul888 explică (pentru denisQ00):

Nu sunt eu persoana aia rusinoasa, ii spun sa iesim prin oraș și ii spun acolo face to face