| blackra1n a întrebat:

Deci sa incep...eu m-am indragostit de o fata care este si colega de clasa dar, ei ii place de alt baiat... i-am spus ca imi place de ia si ca simt ceva pentru ea si nu a mai vb k mine un timp, eu sunt mai grasut.cum as putea sa o cuceresc FUNDA.

1 răspuns:
| veexi a răspuns:

Personal cred ca cel mai bine este sa iti pui tie intrebarea daca merita, si daca tu chiar te vezi in viitor ca fiind cu o fata ca ea.dar daca vrei intr.adevar, incearca sa ii zambesti, fara sa fi stanjenit chiar dava esti mai plinut. P.s : fetele se uita meteu la ce papuci poarta baietii, uimeste.owinking