| alexandrurap a întrebat:

imi place de o fata am prietenit o saptamana, si apoi mi-a zis ca are prieten, dar ii place de mine a trecut 2 saptamini si nu stiu ce sa fac? sa mai incerc o data sa vad poate se va intoarce la mine?

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cauta-ti pe altcineva...din moment ce ti-a zis ca are prieten si nu a mai dat niciun semn de viata de 2 saptamani nu mai ai de ce sa insinsti.

| ZaKid a răspuns:

Copilu meu, pune mana pe carte si lasa fetele rolling on the floor
Eu am 13 ani si stiu si eu cum e.
Si de cand mi s-a intamplat asta, am zis ca nu o sa mai am treaba cu fetele pana in clasa a 9a big grin