| BoBo2All a întrebat:

Imi place de o fata, ea e in clasa a 7-a si eu in a 8-a si o cunosc doar din privire. Am auzit de la colegi ca ii place de mine si am observat ca imi zambeste cu o privire anume. Problema este ca sunt cam timid si vreau sa vorbesc cu ea... pe facebook. Daca o cunosc mai intai pe facebook, eu cred ca nu a sa mai am asa emotii cand o vad. Va rog sa imi spuneti cum sa o cunosc pe facebook, sa imi faceti un dialog sau ceva. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Niciodata o fata nu poate fi cucerita prin facebook, si daca nici pentru aici nu ai inspiratie, mai bine amana intentiile tale nobile.

| Maioru a răspuns:

Mai Bobo, daca este cu tine la scoala de ce sa amani si sa nu vorbesti cu ea la scoala, asa ca baietii fata in fata nu prin alte mijloace.Te duci la ea, ii zambesti, o saluti si intri in vorba cu ea.

Răspuns utilizator avertizat