| 4you a întrebat:

Imi place de o fata si habar nu am cum sa o abordezlaughing(fiindca e timida si cuminte)
Si as dori sa imi ziceti si mie ce fel de tipuri de abordari va plac?big grin si daca se poate sa imi dati si un exemplu (dau fundita celui mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Salut! happy

Nu stiu ce sa zic.Si eu sunt cam timida.
Poate pentru inceput ar trebui sa ii zambesti, sa o privesti asa mai special, nu stiu... sa incerci sa fi haios, amuzant, sa faci glume( dar nu glume deplasate big grin ), apoi cand poate ii vei da de inteles ca vrei sa te apropi intr-un fel de ea, incearca sa discuti cu ea la scoala si vedeti ce subiecte comune puteti discuta, ce afinitati aveti etc.
Si apoi incearca sa vezi, sa observi daca simte si ea ceva pentru tine.

Sper sa-ti fie de folos sfatul meu! Mult succes! happy

8 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Mersi de fundita! happy

| Mirela a răspuns:

Evaaa nu neaparat fetelor le plac parfumurile dulci, mie imi plac parfumurile barbatesti freshwinking si nu numai mie happy

Pai.intra cu ea in vba pe mess daca va cun. happy sau printr. un/ prieten/a comun/a incearca sa vbesti cu ea. de ex printr. un/o prieten/a comun/a rogal/rogo sa iesiti toti 3 la o plimbare prin parc[tu+tipa+prietenul/a si eventual alti prieteniwinking ] si incearca sa ii dai d inteles ktsi plc d ea.sau sa. l/sa o pui pe pr tau sa o intrebe c parere are deespre u.etc big grin

succeshappy

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Pai daca e mai timida incearca usor sa o faci sa te placa.si eu am fost timida si baieti care ma placeau nu ma luau direct.erau mai cuminti,mai tandri si mereu ma faceau sa-mi placa de ei.acum mi-a trecut timiditatea da la inceput pana te obisnuiesti cu prieteni e normal sa fi mai timida.ia-o incet winking incearca sa te bagi mereu cu ea in vorba si sa o faci sa se ataseze un pic de tine.nu o intreba direct daca vrea sa fie cu tine

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Pai daca e mai timida incearca usor sa o faci sa te placa.si eu am fost timida si baieti care ma placeau nu ma luau direct.erau mai cuminti, mai tandri si mereu ma faceau sa-mi placa de ei.acum mi-a trecut timiditatea da la inceput pana te obisnuiesti cu prieteni e normal sa fi mai timida. ia-o incetwinking incearca sa te bagi mereu cu ea in vorba si sa o faci sa se ataseze un pic de tine.nu o intreba direct daca vrea sa fie cu tine

| Evaa a răspuns:

Daca nu o cunosti, incearca sa faci cunostinta cu ea printr'o cunostinta comuna, apoi treptat intra in vorba cu ea, discutati despre orice si vei vedea daca merita sau nu sa te implici mai mult...bafta

sau uite o metoda: daca inca iti este prietena sau nici nu o cunosti, cand treci pe langa ea si daca se uita la tine tragei o privire romantica, pura, pasionala in ochi depark ati fi la un apus de soare, si un sfat bun date cu un parfum putintel dulce la fete le place dar ar fi mai bine sa afli cei place ei mai exact la un baiat sau daca ai o prietena amica si este prietena cu fata de care iti place tie, pune-o sa-i puna intrebari asa fara sa se vada cas intrebari ci asa... un subiect

| 4you explică:

Mai astept sfaturi dau fundita

| 4you explică:

Sunt din bucuresti dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti 4you?