| wrzzwer a întrebat:

Salut,imi place de o fata si vreau sa zic dar sunt timid, ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie-i un biletel, si-i spui in el, ce simti.
Cand treci pe langa ea, o saluti si apoi ii inmanezi biletelul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fa rost de numarul ei de telefon sau incearca sa o accesezi pe Face book sau pe Instagram. Fiindca in mediul virtual discutiile sunt mult mai usor de intretinut este posibil sa ai si noroc sa deveniti prieteni in prima faza. Pe urma cine stie, este posibil ca relatia sa avanseze. Bafta. Succes!

| Sofer a răspuns:

Incearca in mediul online. Facebook sau Instagram.