| Mariuta000 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar mi-e frica sa vorbesc cu el. Prietenele mele ma incurajeaza dar tot imi este frica sa nu ma injure sau altceva. As vrea sa vorbesc cu el, dar... Imi puteti spune ce pot face, nu vreau sa par o fricoasa, dar nici un raspuns negativ nu cred ca as putea suporta, il plac prea mult...

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Te duci la el, vorbeşti despre el, despre tine, iar apoi treci la subiect, nu te va înjura, el va spune dacă te iubeşte şi el, sau dacă are o altă prietenă, sau iubită. Nu ai de ce să iţi fie teamă, fiecărui om ii se întâmplă asta. Baftă.