| zozole_5399 a întrebat:

Am si eu o intrebare ar putea sa am o teama cum, ca prietenele mele ma cred fitoasa nu stiu dar vreau sa le fac sa se simta bine cat sunt cu ele pe afara si nu stiu cum imi puteti spune voi? promit ca la cel mai bun raspuns dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Anonima_5812 a răspuns:

Incearca sa fii narurala, sa mai zici din cand in cand cate o gluma buna, sa le ajuti cand au nevoie, sa fii cat mai apropiata si sa-ti exprimi puncutl de vedere ...incearca sa le oferi ceea ce le place!
Multa bafta!

5 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Si ce? Daca comenteaza inseamna ca sunt invidioase pe tine. Eu am ajuns cea mai indragita sau pe limbajul copiilor care se uita la desene cea mai "populara" din scoala (sau cel putin din clasele 5-8)
Mai spui o gluma, mai da-le sfaturi si mai ajuta-le, dar nu fi sub ele! incearca sa fii cat mai indragita! happy succes! fundita?

| Anonima_5812 a răspuns:

Mersi mult pentru funda :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai modesta.saluta-le.vorbeste cu ele.nu te arata superioara. poartate cu ele asa cum ai vrea sa se poarte si ele cu tine.va fi greu.mai ales intre voi fetele probabil imposibil. dar incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de mine zic la fel.sad dar nu Intel de ce sunt destul de normala

| cameleon_7755 a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti, de altfel le poti invita la tine acasa la o cafeluta si sa barfiti ca intre fetebig grin Fa-te placuta in orice situatie.Succes!