| anonimaanonima2A a întrebat:

( intrebare pentru fete ). de ce pe colega mea toti baietii o plac iar pe mine nu? adica voua vi s-a intamplat ca pe colega\prietena voastra sa o placa multi baietii iar pe voi sa nu va placa nimeni ( nici sa nu va arate cineva ca va place)? multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Da am fost in aceiasi situatie ca tine mult timp.Adevarul e ca dupa ce am inceput liceul lucrurile s-au schimbat.Acum am foarte multi prieteni baieti, si am gasit o prietena mai buna decat cea din generala.Nu potsa spun un motiv concret pentru ca ei se poarta asa. Poate pur si simplu ea e diferita de tine, in modul ca se comporta diferit.Dar stai linistita.Vei gasi si tu fericirea pe care o rei asa de mult.Totul e sa speri in continuare.Mult noroc

9 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Da, insa n-as putea spune ca m-a deranjat. Faza e ca suntem genuri diferite: ea mai copilaroasa, imbracata mai funky trendy (sau cum se scrie), mai glumeata, mai sociabila, eu ma imbracam mai elegant, nu intram asa usor in vorba cu oamenii din jur (nu ca eram nepoliticoasa, dar imi era oarecum jena sa abordez persoane noi), eram mai serioasa. Cred ca o preferau baietii din considerente de gust. Si invers: tipii care ma placeau pe mine, nu o placeau pe ea.

| FailL a răspuns:

Pai poate colega ta e mai frumoasa, mai desteapta si mai sociabila decat tine.

| F1rstBlooD a răspuns (pentru FailL):

Ce rau estii

| anonimaanonima2A explică (pentru FailL):

Da esti foarte rau. adica putea sa nu ma faci urata, proasta si nesociabila pe fata...

| FailL a răspuns (pentru anonimaanonima2A):

Bine. o sa ma apuc sa-ti zic pe la spate.

n-am zis ca esti urata si proasta si antisociala. Am zis ca aia este MAI frumoasa, mai etc. Ai tu asa impresia ca toti baietii o plac degeaba? Daca era vorba de unu, doi, mai ziceam. Dar cand tooooooooooti o plac, pai e clar ca e misto tipa. Nu stiu ce nelamuriri ai, e simplu oO.

| Iho a răspuns:

FailL taie frunze la caini, nu-l baga/bagati in seama. Toate fetele sunt frumoase in felul lor big hug wave

| anonimaanonima2A explică (pentru Iho):

Multumesc

| FailL a răspuns (pentru Iho):

SAU NU!

| anonimaanonima2A explică:

Ma refeream toti baietii pe care eu ii plac