| sacaliviu a întrebat:

Salut la toata lumea.Ma numesc Liviu si as vrea parerea voastra ce sa fac, eu si cu o prietena ne iubim ne plecem si as vrea sa imi fac curaj sa ii cer numarul de telefon ne-am sarutat de multe ori ziceti-mi si mie cum ar trebui sa procedez

Răspuns Câştigător
| Dakota a răspuns:

Adica voi doi v.ati sarutat va intelegeti bine va placeti si. nu ai nr de telefon.
Pai uite un sfat poti sa il ceri foarte frumos. nu se va supara nu va fi socata nu nimic. thinking pentru ca mi.se pare normal happy
Dai si u cateva apropousi. si daca vezi ca iti raspunde intr un mod placut. poti sa i spui smug

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai daca va iubiti, va sarutati.deja ai trecut peste multe ipostaze ce e asa greu sa-i spun, da-mi te rog numarul tau de telefon

| alexutza003 a răspuns:

Atunci cand sunteti impreuna intreab-o pur si simplu de nr de telefon

| ionika17 a răspuns:

Daca v-ati sarutat de multe ori, de ce nu ai avea curajul sa ii ceri numarul?! daca va iubiti, si are incredere in tine ti-l da! Curaj! BaftA! Pa, pa

| leoaica_1036 a răspuns:

Mai mult curaj. fetele nu musca...rau...

| cristibossu27 a răspuns:

Hmmmmm.cred ca esti prea emotiv. fa_ti curaj si gata.e foarte simplu.

| PauPaula a răspuns:

Pai daca v-ati sarutat sarutat de ce nu ai avea curajul?! sa ai nr ei de telefon e ceva normal si daca nu il ai cere-il fara nici un fel de jenatongue

| BuBu_3625 a răspuns:

Cereil pur si simpu!winkingFunctioneaza daca spui tu ca vatzi sarutat!kiss

| djandi a răspuns:

Pai ar trebui sa ai curaj, ai putut s-o saruti dsr nu ai tupeu sa-i ceri numarul? daca intr-adevar nu ai tupeu cerei-l si tu cuiva care are numarul ei, sau vb cu ea pe mes si cerei-l.pe mess e imposibil sa n-ai curaj, ca vb cu ea prin scris.