| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti.

O sa fiu scurt si la obiect.

Credeti ca mai exista femei care vor relatii relatii serioase bazate pe incredere, respect, seriozitate, si de ce nu dragoste? cu toate ca iubesc acum pe cineva care ma macina complet si vreau sa trec mai departe sa o uit, dar nu gasesc deloc o fata seriosa cu care sa am ceva in comun.

Tin sa cred ca nu mai exista asa ceva si poate trec si eu la " noul stil" cu iphone-ul pe afara, lanturi pe la gat, cercel in ureche, tricouri idioate, freze cu tone de gel in cap, sprancene facute si alte cacaturi de copii idioti.

Am doar 18 ani si cu toate astea sunt serios mai rau ca un judecator si tin sa precizez ca de 5 ani de cand ma tot duc in cluburi sau restaurante, nu m-am aranjat niciodata intr-un "stil 2014" ci doar camsa + un ceas si atata tot si nu m-am ales vreodata cu nimic, doar cu unele glume de prost gust spuse de prosti si idioti dar e bine ca sunt imun la asemenea specimene si nu au cum sa-mi strice parerea de sine.

Deci, ce spuneti, sa merita sa mai astept, sau ma duc sa-mi scot iphone-ul prin cluburi cum fac astia in 2014-2015 si sa agat doar panarame si curve pe care le folosesti o data si apoi le dai numarul de telefon gresit. Este si asta un mod.

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu zic sa nu te grabeste, ai doar frumoasa varsta de 18 ani.
Acum poate si tu esti un tip prea plicticos/prea serios si cauti la fete intai defectele si asa ajungi sa respingi orice fata.
Sunt si fete serioase, dar pe acelea nu le gasesti in club
Poate ar fi bine sa umbli un pic la comportament/look si cine stie de unde va veni si soarele pe strada ta.
O zi buna sa aihappy

| catal1n07 a răspuns (pentru caramela):

Nu caut defecte, vreau o fata sa ma accepte asa cum sunt eu si sa nu ma schimbe. Ca am mai avut o semi-relatie cu o fata care zicea ca " daca nu-ti faci freza aia, te las, daca nu ma scoti colo, te las, daca te mai uiti la fata aia, te las etc etc" si noroc ca sunt eu baiat cumsecade si am avut puterea de a ma abtine sa nu o arunc in sant.

| RxTx a răspuns:

Eu am avut vreo 20 de relatii ( media unei relatii fiind de 2.3 ani )
FEMEILE SUNT IMPINSE DE PARINTII LOR OBLIGATE SA SE PROSTITUEZE intr-o forma mai draguta si mai moderna!
In general parerea la care am ajuns este ca parintii fetelor le vad ca pe niste animale pe care le-au crescut si au investit bani in medicamente scoli. iar acum vor banii inapoi daca se poate + manopera + dobanda.
Asa ca ei le spun fetelor lor sa isi ia un bogatas batran si cu bani multi
Am fost pus de multe ori in situatia de a trebui sa cumpar iubita de la la parintii ei sa le platesc sub diferite forme.
Unii parinti fac cate o fata ca sa fie intretinuti la batranete si ii pun de mica in subconstient faptul ca fraierul care o sa o ia trebuie sa aiba grija de medicametele bunicilor fetei si de intretinerea mancare tot ce le trebuie parintilor ei, mai grav este cand parintii sunt despartiti pentru ca atunci te va costa 100 euro / weekend la tatal ei si 100 euro / weekend la mama ei
Inafarara faptului ca ele au devenit nist eprofitoare care vor sa sparga bani
sa risipeasca
sa aiba geanta cizme de la magazinele de la Unirii sau Mall
Nu vor si ele sa mearga cu tine in Dragonul Rosu europa Doraly... La depozit En-gros ca sa isi cumpere aceeasi geaca geanta la un pret de 10 ori mai mic.
Tu trebuie sa iti ei incaltari de 40 ron dar ei trebuie sa ii dai cam 100 euro / saptamana pentru imbracaminte si o medie de 60 euro / saptamana pentru incaltamite.

| RxTx a răspuns:

FETE SERIOASE GASESTI DAOR DACA TE POCAIESTI! Asta ar fi singura solutie pentru a avea sanse duble de cat in lumea normala sa gasesti o fata pocaita cu adevarat. Dar asta iti va interzice sa bei sa fumezi va trebui sa fii un pocait adevarat pentru ca alt fel nu sta cu tine. pentru ca scrie in Biblie ca poates a se desparta de tine daca ea e pocaita si nu nu mai vrei sa fii pocait.

| catal1n07 a răspuns (pentru RxTx):

Deci in concluzie ma pocaiesc laughing sau ne dam pe idioate care s-ar **** si cu un semn de circulatie doar ca sa traiasca bine? happy Nu ca ar fi o problema, dar intr-o zii ma voi plictisii de asemnea relatii si o sa vina si vremea sa-mi fac o familie...

| MskDesign a răspuns:

Iti voi raspunde ceva mai scurt si ceva mai la obiect decat tine.Bineinteles ca exista.Va trebui sa ai rabdare si sa astepti.Iti vei da singur seama cand iti va cade o fata cu tonc.

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion a răspuns:

Normal ca mai exista astfel de fete, sunt rare si greu de gasit dar mai sunt.Tu doar trebuie sa cauti bine.

Răspuns utilizator avertizat
| mleonte81 a răspuns:

Este un mod singur de a contacta vreo boala cu transmitere sexuala.Si de ce anume ai vrea tu sa ai langa tine o destrabalata?

@extraterestri-Nu am prea auzit de asa ceva:sa-ti ceara parintii fetei cu care iesi bani, sa cumperi fata?
Banuiesc ca esti bogat si poate atragi doar fete care umbla dupa bani, altfel nu-mi explic.

| vladutz1594 a răspuns:

Frate nu prea mai exista fete serioase in ziua de azi. Toate sunt invatate la masini, bani, case. Din pacate cele cuminti au fost prostite de astia cu bani. SI ACUM din pacate foarte putina pot spune ca mai sunt. si astea greu de gasit! Iti spun din proprie experienta ca am trecut exact prin ce treci tu

| catal1n07 a răspuns:

Cica scurt si la obiect si am scris un roman aici. Se pare ca eu sunt idiotul happy