| Whitedea a întrebat:

Lichidul preejeculator apare fără sa ii faci nimic? Adica el se secreta(iese un fel de apa lipicioasa)când ești in erecție chiar dacă nu ai atins penisul?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai ușor cu injuraturile țărane că nu esti pe cîmp.

| mihai69 a răspuns:

Da. E datorită excitației - se produce printr-o reacție reflexă, involuntară.

| Emilian65 a răspuns:

Da, asa este. Iese in urma unei erectii involuntare.

| de_Căpre_Muhamad_1982 a răspuns:

Se scoala si fara sa se secrete nimic. de ex cand te scoli.e sculata da nu in scopuri sexuale. chestia aia are rol de lubrifiere. cand esti excitat atingi nu atingi penisul se secreta. ti as face demonstratie in psrticular. sunt din Bucuresti

| Whitedea explică:

Cumetre stai cuminte ca nu te am jignit.ar trebui sa ți bagi **** in cine ți a dat educația asta.