| Gosteagggkvsvhs a întrebat:

Dacă te-ai atins de vagin cu penisul prin chiloți e posibil însărcinarea de la lichidul preejaculator?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da spermatozoizii patrund prin chilot si ajung la ovul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Al naibii de dificl sa poti atinge vaginul cu chilotii, fiindca vaginul este 100% in burta femeii...

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea suprema a miracolului ca prin atingerea penisului de chilotii femeii aceasta sa ramana insarcinata... instantaneu. rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Evident ca nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil, pentru ca nu ai ejaculat in ea.

| Sofer a răspuns:

Atingeo fără probleme ca nu rămâne însărcinată prin metoda asta.

| popik50 a răspuns:

Nu, nu este posibilsa ramana insarcinata

| Luca3472 a răspuns:

Buna, nu este nici un risc. Ca sa ramai insarcinata trebuie ca spermatozoizii sa ajunga adanc in vaginul tau nu doar pe chiloti. Stai linistita ca nu se intampla nimic